Evo’s Angels Dergisi ve Benim Yazım

Geçenlerde Evo’s Angels dergisinin eski sayılarına bakarken Facebook’tan geçen sayının kapağında bir yazı okudum. Her ay bir blogger’a dergide yer vereceklerini yazıyorlardı ve bunun için mail atıp başvurmak yeterliydi. Ben de oldum olası yazmayı çok sevdiğim için hemen mail atmaya karar verdim dergi editörüne. Sağolsun Evren Bey ilgiyle karşıladı ve birkaç mailleşmeden sonra konu hakkında karar verip yeni sayıda yazmam hususunda anlaştık. Tabi ben çok mutlu oldum. Daha önce de üniversitede bir dergide yazmıştım. Bir de tabi şu anda şirketin dergisinde bir köşem var. Proje detaylarımızı yazdığım kısmın haricinde kendi kişisel köşemde de sevdiğim ve ilgi duyduğum konularda yazıyorum.
Dün yeni sayının çıktığını öğrendim ve heyecanla açıp inceledim. Benim yazımın da orada olduğunu görünce tuhaf bir duyguya kapıldım. Hem gurur hem mutluluk birbirine geçmişti adeta. Sizlerle de paylaşmak istedim. Bloglarımız henüz açılmadı sanıyorum ama yine de dns ayarları ile oynayıp bakabilenler için aşağıda linkleri paylaşıyorum. Umarım beğenirsiniz.

Bundan sonra dergide yazmaya devam edecek miyim henüz bilmiyorum. Devam eden birkaç blogger var okuduğum kadarıyla ama biz henüz bu hususta konuşmadık. Tek seferlik bir yazı gibi görünüyor şimdilik. Umarım bu heyecanımın devamı gelir ve burada veya başka bir dergide yazmaya devam ederim..

İşte Dergi’nin yeni sayısı http://www.evosangels.com/ Ve benim yazım da 10. ve 11. sayfada. ‘Cezayir’de Kadın Olmak’ başlıklı yazı.  Tıklayın ve nasıl bulduğunuzu söyleyin yeter 🙂
Hepinize mutlu günler…

About tugbatekeli

Ben bir Sosyal Antropoloğum. Kocaeli de doğdum. Şimdi doğduğum şehre çok uzağım. Eşimle Cezayir de yaşıyorum. Ama gerçekte bir o kadar da yakınım memleketime. Tüm ailemi, şehrimi, bana ait olan şeyleri yanımda taşıyorum daima. Böylece varlığımı hissedebiliyorum. Yaşamın varamadığım noktalarına kelimelerimle köprüler kurmaya çalışıyorum. Yaşamayı ve onun getirdiklerini seviyorum. Sevdiklerimle aynı gökyüzünü paylaşmayı seviyorum. Her güne sevdiğim adamla uyanmaya bayılıyorum. Ve sonra her sabah yeniden yeniden yeniden keşfediyorum tüm güzelliklerini dünyamın.
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s